Strona

piątek, 3 kwietnia 2015

Concatenation - "Grinding My Soul (EP)"; recenzja by Psycho

Myślę, że nie będę musiał się bardzo rozpisywać. Nigdy nie byłem zwolennikiem "lania wody", nie widzę potrzeby ubierania w wyszukane słowa tego, co jest zgoła widoczne i oczywiste.
Myślę, że to samo można zastosować w przypadku muzyki. Muzyka po prostu jest - albo dobra albo zła.

Jaka jest muzyka grupy Concatenation? Na pewno słychać w utworach duży potencjał. Nie są skomponowane "na jedną nutę", są barwnym połączeniem dobrego, technicznego grania i energii towarzyszącej młodemu, jeszcze świeżemu zespołowi, który nie ma wiele dokonań na koncie i chce się pokazać światu. Chce zaistnieć w świecie muzyki, jaką jest metal.

Myślę, że ten mini-albumik jest dobrą zapowiedzią przyszłej kariery. Nie jest długi, trwa około 12 minut, zawiera 3 utwory, więc sam w sobie nie stanowi za wiele. Jest to zapowiedź czegoś większego, czegoś co na pewno chciałbym dostać w przyszłości w swoje ręce, przesłuchać... i jeszcze raz przesłuchać... i jeszcze raz.

Cóż jeszcze mogę powiedzieć... Czekam na kolejne odsłony twórczości zespołu, ponieważ mam apetyt na nieco więcej niż te parę utworów. ;)

To już chyba wszystko. Jeżeli spodobał wam się artykuł i chcecie się zapoznać bliżej z grupą Concatenation to zapraszam do polubień:

https://www.facebook.com/concatenationband

Jeżeli zaś chcecie wesprzeć naszą stronę w jakikolwiek sposób czy też po prostu interesuje Cię polski metal to zapraszam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/PolishBlackMetal

Pozdrawiam! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz